FirstBank Jobs

Job Information

Stryker Quality Assurance Intern in Skawina, Poland

Płatny Program Praktyk w dziale Quality Assurance

Twój zakres obowiązków

  • Praca z dokumentacją systemową i techniczną w języku angielskim

  • Przygotowywanie oraz tłumaczenie dokumentacji QMS /instrukcji procesów produkcyjnych, inżynieryjnych i jakościowych na język polski / angielski

  • Współpraca w międzynarodowym środowisku z różnymi działami związanymi z QA, produkcją, inżynierią w ramach transferu produkcji do nowopowstałej organizacji produkcyjnej

  • Wsparcie procesu rozwoju systemu QMS dla nowych projektów, procesów i rosnącego portfolio produktów

Nasze wymagania

  • Status studenta studiów wyższych (preferowane kierunki studiów: inżynieria biomedyczna, inżynieria produkcji, organizacja i zarządzanie produkcją, technologia)

  • Dostępność na podjęcie pracy w wymiarze 30 godzin tygodniowo

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w piśmie

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego technicznego mile widziana

  • Otwartość, dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne i organizacyjne

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • Zaangażowanie

  • Chęć pracy z dokumentami

To oferujemy:

  • Płatna praktyka

  • Czas trwania: do 6 miesięcy

  • Elastyczny czas pracy

Stryker Corporation is an equal opportunity employer. Qualified applicants will receive consideration for employment without regard to race, ethnicity, color, religion, sex, gender identity, sexual orientation, national origin, disability, or protected veteran status. Stryker is an EO employer – M/F/Veteran/Disability.