FirstBank Jobs

Parker Hannifin Corporation Młodszy Mechanik in United States

Młodszy Mechanik

Lokalizacja : Siechnice, Poland

Grupa stanowisk : Manufacturing

Rodzaj zatrudnienia : Temporary

Opublikowane : May 21, 2024

Job ID : 45990

Opis stanowiska

Zachowaj ofertęStanowisko zapisane

Parker Hannifin Manufacturing High Pressure Connectors Europe (HPCE) rozpoczęło swoją działalność w 1995 roku we Wrocławiu, a od 2004 roku mieści się w Siechnicach. Produkuje m.in. złączki hydrauliczne, zawory, przyłącza pomiarowe (EMA), szybkozłączki (UPTC). Dział utrzymania ruchu zajmuje się wsparciem działu produkcji, zapewniając utrzymanie maszyn produkcyjnych w ciągłym ruchu.

Młodszy Mechanik raportując bezpośrednio do Mistrza UR, zgodnie z wewnętrzną polityką dba o jakość wykonywanych prac w zakresie przydzielonych mu obowiązków i posiadanych uprawnień, jak również:

• uczestniczy bieżących naprawach maszyn, przeglądach maszyn oraz usuwa awarie

• uczestniczy w uruchamianiu nowych maszyn zgodnie z wytycznymi przełożonego oraz wg dokumentacji tych maszyn

• uczestniczy w modernizacjach maszyn i urządzeń

• dba o czystość i porządek zgodnie z zasadami 5S+S

• bierze aktywny udział w systemie usprawnień w firmie

• bierze aktywny udział w sesjach TPM, KAIZEN, Problem solving

• bierze aktywny udział w usprawnianiu organizacji pracy w ramach struktury działu

Od kandydatów oczekujemy:

• wykształcenia kierunkowego

• umiejętności czytania i analizy schematów hydraulicznych i pneumatycznych oraz rysunku technicznego

• zaangażowania i chęci do rozwoju

• mile widziana podstawowa wiedza z zakresu elektrotechniki

• mile widziana znajomość obsługi komputera, aplikacji internetowych

Oferujemy:

• u mowę o pracę

• z mianowy system pracy

• p raktyczną naukę pracy w Dziale Utrzymania Ruchu

• m ożliwość dojazdu autobusem pracowniczym z Wrocławia lub Oławy

• m ożliwości rozwoju zawodowego i zdobywania kwalifikacji

• m ożliwość korzystania z kantyny zakładowej

• s zereg benefitów, w tym m.in.: dodatkowa opieka medyczna, program emerytalny, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do multisport

Parker Hannifin EMEA Sàrl (“PHEMEA”), based in Etoy, Switzerland, is the Principal Operating Company for Parker in the EMEA region. It is supported by a network of Parker Manufacturing Divisions and Sales Company Entities. The Fluid Connectors Group EMEA is a strategic business Group within PHEMEA. High Pressure Connectors Division EMEA (HPCE) is a key service provider to PHEMEA.

Parker jest pracodawcą zapewniającym równe szanse i nie dyskryminuje ze względu na wiek, rasę, religię, pochodzenie etniczne, płeć, orientację seksualną lub niepełnosprawność w związku z rekrutacją i zatrudnieniem.